Systemy wejściowe

Systemy prowadzenia klienta w sklepach i marketach pozwala na uporządkowanie przepływu osób. System bramek wejściowych i balustrad pozwala także w szybkim zorientowaniu się co do prawidłowego kierunku prowadzącego do wejścia i wyjścia. W ofercie firmy TARPOM S.A. znajdują się kompletne systemy prowadzenia klientów w sklepach jak kołowroty wejściowe z bramką wjazdową na wózki, bramki przykasowe, wejściowe bramki sklepowe sterowane mechanicznie lub elektronicznie na fotokomórkę umożliwiające przejście tylko w jednym kierunku. Systemy uzupełniają słupki i balustrady sklepowe do prowadzenia lub odgradzania stref, np. na wózki sklepowe.

Oferujemy kompletne systemy prowadzenia Klienta - przeznaczone do użytkowania wyłącznie w pomieszczeniach zamkniętych z utwardzoną powierzchnią. Konstrukcja wykonana ze stali oraz pokryta warstwą chromowo - niklową.

Nasza oferta obejmuje

Bramki wejściowe do sklepu

Bramki wejściowe do sklepu to niezbędny element wyposażenia wnętrz sklepowych i przestrzeni handlowych. Są one wykorzystywane zarówno w sklepach wielkopowierzchniowych (takich jak markety oraz hipermarkety), jak i tych o mniejszej powierzchni (np. w sklepach osiedlowych). Bramki wejściowe do sklepu, dzięki znakom znajdującym się na ich odwróconej przodem do klienta stronie, wskazują kierunek ruchu i sygnalizują, w którą stronę klient powinien się skierować. Oferowane przez Tarpom bramki wejściowe to nie jedyne elementy wchodzące w skład kompleksowego wyposażenia sklepów - za takie uważane są również bramki przykasowe, które są szczególnie przydatne w sklepach, w których pojawia się duży ruch.

Bramki sklepowe mechaniczne

Bramki sklepowe mechaniczne dostępne są w naszej ofercie w wersji lewej lub prawej, pozwalając na przejście tylko w jednym kierunku. Zamontowana w nich sprężyna powoduje automatyczny powrót ramienia do pozycji wyjściowej - przyczynia się to do ergonomicznej i wydajnej kontroli ruchu wśród osób wchodzących do sklepu. Dostępne w naszej ofercie bramki wejściowe mechaniczne są ekonomiczniejszą alternatywą niż te elektroniczne.

Bramki sklepowe elektroniczne

Znajdujące się w naszej ofercie bramki wejściowe elektroniczne sterowane są za pomocą fotokomórki - oznacza to, że klienci nie wchodzą w interakcję bezpośrednio z bramką (w celu jej otworzenia). Fotokomórki, w które wyposażone są nasze bramki sklepowe elektroniczne reagują na ruch z odpowiednim wyprzedzeniem, dzięki czemu otwierają się przed klientami w momencie, kiedy ci kierują się do wyjścia lub wejścia. Bramki sklepowe elektroniczne coraz częściej spotykane są w sklepach wielkopowierzchniowych - szczególnie tych, które posiadają zautomatyzowany system kas. Znajdujące się w naszej ofercie bramki sklepowe elektroniczne dostępne są w wersji lewej lub prawej.

Kołowroty wejściowe

Kołowroty wejściowe to doskonałe rozwiązanie w sklepach charakteryzujących się dużym ruchem. Kołowroty wejściowe pozwalają na kontrolę ruchu osobowego przy wejściu - umożliwiają również nadzorowanie ruchu wózków co przyczynia się do tego, że każdy klient wchodzi do sklepu pojedynczo. Kołowroty wejściowe umożliwiają ruch tak w prawą, jak i lewą stronę co sprawia, że w sytuacjach zagrożenia zdrowia lub życia umożliwiają one bezpieczne opuszczenie wyposażonej w nie powierzchni handlowej. Znajdujące się w naszej ofercie kołowroty wejściowe to wykonane z wysokiej jakości i trwałych materiałów wyposażenie sklepów, które uczyni każdą powierzchnię bardziej przyjazną klientowi.

Kołowrót wejściowy z bramką wjazdową

Kołowrót wejściowy (znany również pod nazwami: kołowrotek, statyw oraz młynek) dostępny w naszej ofercie występuje w wersji lewej lub prawej, co umożliwia wygodną organizację ruchu w przypadku tak wejścia, jak i wyjścia ze sklepu. Oferowany przez Tarpom kołowrót wejściowy wyposażony jest w system “antypaniki” co oznacza, że uniemożliwia on agresywne forsowanie wyjścia w sytuacjach awaryjnych a przy tym wskazuje na kierunek ruchu, który należy obrać do wyjścia ewakuacyjnego. W zależności od potrzeb kołowrót wejściowy może zostać wyposażony w bramkę wjazdową przeznaczoną dla wózków sklepowych - elementy języków bramki wjazdowej są wykonane z PCV co czyni je wytrzymałymi i odpornymi na usterki mechaniczne wynikające z codziennego, nawet intensywnego użytkowania.

Bramki przykasowe

Bramki przykasowe przeznaczone są do monitorowania ruchu w obrębie kas. Są one bardzo istotnym elementem wyposażenia powierzchni handlowych ponieważ nie tylko wspomagają obsługę sklepu w wykonywaniu swoich obowiązków ale również ułatwiają klientom zorganizowanie się w strefie przykasowej, która jest w ciągłym użytku. Bramki przykasowe są również formą komunikatu dla klientów - pozwalają one rozeznać się klientom w tym, które kasy są zamknięte, a które otwarte. Jak sama nazwa wskazuje bramki przykasowe montowane są do boksów kasowych, dzięki czemu regulują przepływ osób w strefie kas.

Słupki i balustrady sklepowe

W organizacji ruchu w przestrzeniach handlowych przedsiębiorców i pracowników wspierają również słupki i balustrady sklepowe. Pozwalają one w skuteczny sposób wydzielić przestrzenie, w których sprzedawane są artykuły, do których wydania klientowi niezbędna jest obecność sprzedawcy - są to na przykład mięsa. Wykorzystywane do wydzielenia odpowiednich przestrzeni w sklepie słupki i balustrady sklepowe wykonane ze stali są gwarancją dużej wytrzymałości a pokrycie ich warstwą chromowo-niklową zapewnia ich estetyczny wygląd. Oferowane przez Tarpom słupki i balustrady sklepowe doskonale spisują się również w strefie kas, w której mogą wspierać bramki przykasowe w organizacji ruchu osób opuszczających placówkę handlową.

Realizacje


Zobacz także: regały alkoholowe, regały prasowe, regały piekarnicze, regały na warzywa i owoce, lady sprzedażowe, boksy kasowe, regały przyścienne, meble chłodnicze, koszyki i wózki sklepowe, komory chłodnicze, chłodnictwo przemysłowe, drzwi chłodnicze, oświetlenie do sklepu spożywczego, usługi metaloplastyczne.