Stosuj nowoczesne formy sprzedaży
mające wpływ na zakup klienta

Za cel stawiamy sobie taką aranżację i wykonanie placówek handlowych by cieszyły się one uznaniem.


Podczas realizacji wszystkich projektów kładziemy szczególny nacisk na to by wszelkie koszty związane w przyszłości z eksploatacją placówki handlowej były jak najniższe. Misją TARPOM S. A. jest organizowanie placówek handlowych począwszy od ich aranżacji, poprzez pomoc w doborze urządzeń, ich dostawę oraz montaż, a skończywszy na uruchomieniu wszystkich mebli i instalacji.

Aranżacja sklepów z Tarpom

Zdajemy sobie sprawę z tego, że aranżacja sklepu jest jednym z najtrudniejszych kroków na drodze do stworzenia placówki handlowej - właśnie dlatego wsłuchujemy się w Państwa potrzeby a następnie wykonujemy projekt, który pozwala Państwa marzeniom przybrać określoną formę. Na całym etapie projektowania jesteśmy otwarci na sugestie jednak kierując się wieloletnim doświadczeniem proponujemy Państwu najefektywniejsze rozwiązania. Aranżacja sklepów ze specjalistami Tarpom to gwarancja terminowości i profesjonalnego podejścia, które w przyszłości przyczyni się do jak najsprawniejszego funkcjonowania placówki. Specjalizujemy się w aranżacji wnętrz sklepowych w związku z czym służymy wsparciem w zakresie organizowania tak przestrzeni handlowej, jak i linii kas.

Projekty sklepów spożywczych autorstwa Tarpom

Posiadamy doświadczenie w projektowaniu sklepów wielkopowierzchniowych jak i mniejszych placówek handlowych. Dokładamy wszelkich starań, aby realizowane przez nas projekty sklepów spożywczych były satysfakcjonujące dla każdego z naszych Klientów. Wykonywane przez specjalistów Tarpom projekty sklepów spożywczych to nie tylko rzuty ale również wizualizacje pozwalające na dokładne zarządzanie dostępną w sklepie powierzchnią. Zapraszamy do zapoznania się z galerią, w której znajdują się zrealizowane przez Tarpom projekty sklepów spożywczych.