Regały przyścienne i gondole

Regały przyścienne, dyskontowe, jak i gondole sklepowe należą do podstawowego wyposażenia sklepów klasycznych jak i samoobsługowych. Odpowiednio ustawione i zaaranżowane przestrzenie sklepowe pozwalają na właściwą ekspozycję towaru i łatwiejsze zakupy dla klientów. Sklepowe regały przyścienne mogą być dostosowane do rodzaju oferowanych produktów tak aby ich prezentacja była uporządkowana i właściwie zaprezentowana. Sklepowe gondole pozwolą zaaranżować wolne przestrzenie w sklepie na ekspozycję dodatkowego towaru, lub na utworzenie alejek z produktami określonej kategorii. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno przyścienne regały do sklepu, regały dyskontowe oraz gondole sklepowe wykonane z prostej konstrukcji stalowej, są łatwe w montażu i demontażu, posiadają modułową budowę. Regały można dostosować do indywidualnych potrzeb oraz typu asortymentu.

Regały przyścienne

Regały przyścienne, dyskontowe, podobnie jak gondole sklepowe należą to podstawowe wyposażenie sklepów klasycznych oraz samoobsługowych. Odpowiednie ustawienie i zaaranżowanie przestrzeni sklepowych pozwala na właściwe ekspozycję towaru i wygodniejsze zakupy dla klientów. Sklepowe regały przyścienne mogą być dostosowane do rodzaju oferowanych produktów dzięki czemu ich prezentacja może być uporządkowana a także właściwie zaprezentowana.

Półki sklepowe i regały sklepowe systemowe

Niezwykłą rolę odgrywają w tym regały sklepowe systemowe, które dzięki swojej sile nośnej umożliwiają elegancką i staranną ekspozycję dużej ilości produktów. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno przyścienne regały do sklepu, regały dyskontowe, gondole sklepowe oraz regały sklepowe systemowe wykonane z prostej konstrukcji stalowej, są łatwe w montażu i demontażu, posiadają modułową budowę. Półki sklepowe wykonane ze stali są bardzo wytrzymałe a ponadto są łatwe do utrzymania w czystości, dzięki czemu zyskują na praktyczności. Akcesoria do regałów sklepowych systemowych, gondoli oraz pozostałych przyściennych konstrukcji służących ekspozycji towaru można dostosować do indywidualnych potrzeb oraz typu asortymentu. Nasza oferta składa się z listw cenowych, koszy i pojemników na produkty a także wielu innych udogodnień, które usprawnią wykonywanie obowiązków pracowników sklepu. Jedno jest pewne - dobrze dobrane półki sklepowe oraz regały przyścienne to podstawowe wyposażenie sklepów, bez których nie obejdzie się żadna placówka handlowa. Dopasowane do Państwa potrzeb i przestrzeni regały sklepowe znajdą Państwo w ofercie Tarpom S.A.

Gondola sklepowa – większe możliwości aranżacyjne

Gondola sklepowa to regał wolnostojący, najczęściej ustawiany w środkowej części sklepu, który zalicza się do mebli systemowych. Oznacza to, że możesz gondole z powodzeniem łączyć w rzędy, a co więcej zyskujesz możliwość zmiany umiejscowienia półek, zawieszek, czy innych elementów przydatnych do ekspozycji towaru. Spore możliwości aranżacyjne to nie jedyny atut gondoli sklepowej. To wytrzymałe, estetyczne i praktyczne rozwiązanie, które możesz zamówić w Tarpom S.A. w atrakcyjnej cenie.

Regał przyścienny – sprawdzone rozwiązanie

Regał przyścienny to kolejny mebel sklepowy, który daje Ci spore możliwości, jeśli chodzi o aranżację. Oferujemy regały przyścienne w podstawowych modułach: 0.66 m, 1 m, 1.25 m. W każdym regale przyściennym można dowolnie skonfigurować półki dobierając ich głębokości: 37 cm, 47 cm, 57 cm.

Prezentowane w Tarpom S.A. regały przyścienne mają wiele zalet. Do ich największych atutów należy prosta konstrukcja oraz łatwy montaż i demontaż.

System Mago - typy regałów

 • Regał przyścienny,
 • regał dyskontowy,
 • regał gondola.

 • Regały metalowe firmy MAGO - komplementarne do systemu Tegometall , charakteryzują się prostą konstrukcją, łatwym montażem i demontażem bez użycia specjalistycznych narzędzi. Segmentowa budowa pozwala na składanie regałów w modułach 0,66, 1, 1,25 i 1,33 m.

  Standardowa ilość półek: 5 w regale przyściennym i dyskontowym, 10 w gondoli, półki umieszczone na wspornikach z regulowanym kątem nachylenia. Bogate wyposażenie dodatkowe umożliwia atrakcyjną prezentację asortymentu różnych branż.

  Wymiary

  Model Moduły Wymiary [mm] Ilość półek [szt.]
  Przyścienny 1 m 1000 x 700 x 2200 5
  Gondola 1 m 1000 x 1300 x 1800 10
  Gondola 1,25 m 1250 x 1300 x 1800 10
  Dyskontowy 1,33 m 1333 X 700 x 2200 5
  Dostępne kolory: wg palety RAL

  Realizacje


  Zobacz także: regały alkoholowe, regały prasowe, regały piekarnicze, regały na warzywa i owoce, lady sprzedażowe, boksy kasowe, bramki wejściowe do sklepu, meble chłodnicze, koszyki i wózki sklepowe, komory chłodnicze, chłodnictwo przemysłowe, drzwi chłodnicze, oświetlenie do sklepu spożywczego, usługi metaloplastyczne.