Komory chłodnicze i mroźnicze

Komory chłodnicze i mroźnicze w ofercie Tarpom

Firma TARPOM S.A. specjalizuje się w produkcji oraz montażu urządzeń chłodniczych, takich jak komory chłodnicze i mroźnicze o pełnej rozciągłości temperaturowej. Nasze produkty spełniają wszystkie niezbędne wymogi dotyczące przechowywania żywności w warunkach chłodniczych, dzięki czemu możesz składować w nich towary, których termin przydatności bądź trwałość uzależniony jest od temperatury magazynowania. Komory chłodnicze i mroźnicze oferowane przez Tarpom dedykowane są przede wszystkim powierzchniom handlowym jednak z oferowanych przez nie funkcjonalności skorzysta również branża gastronomiczna. Komory chłodnicze do produktów spożywczych przeznaczone są do przechowywania m.in. warzyw, mięs, ryb oraz nabiału.

Realizujemy kompleksowe zamówienia na potrzeby magazynów składowych, obiektów handlowych oraz zakładów przetwórstwa - komory chłodnicze i mroźnicze dostępne w naszej ofercie sprawdzą się zarówno w tych o olbrzymiej powierzchni, jak i niewielkich chłodniach. Oprócz produkcji standardowych modeli oferujemy także komory chłodnicze projektowane pod indywidualne zamówienie Klienta, dzięki czemu te dostosowane są do Państwa potrzeb oraz dostępnej powierzchni.

Komory mroźnicze - niezawodne rozwiązania od Tarpom

Komory mroźnicze dostępne w naszej ofercie to kompleksowe wyposażenie najróżniejszych powierzchni przeznaczonych do przechowywania żywności, które nie miałyby racji bytu gdyby nie możliwość właściwego jej magazynowania. Oferowane przez Tarpom komory mroźnicze cechuje bardzo wytrzymała konstrukcja odporna na niewielkie usterki mechaniczne mogące być wynikiem nieostrożnego użytkowania a także możliwość zwiększenia izolacji termicznej, którą oferują, poprzez pogrubienie ich ścian. Równie ważnym aspektem jest to, że znajdujące się w naszej ofercie komory mroźnicze charakteryzują się stabilnością, dzięki czemu niemożliwym jest jej samowolne przewrócenie, a także bezawaryjną pracą będącą zasługą wykorzystania do ich produkcji najwyższej jakości materiałów oraz podzespołów.

Wysokiej jakości komory chłodnicze do produktów spożywczych

Komory chłodnicze i mroźnicze, które oferujemy w Tarpom S.A., spełniają wymogi Sanepidu i PIH-u, a ich wysoką jakość wykonania potwierdza pełna dokumentacja z certyfikatem CE. Możesz u nas zamówić standardowe modele jak również komory chłodnicze zaprojektowane indywidualnie pod Twoje zamówienie.
Nasza oferta obejmuje

 • komory zbudowane z paneli warstwowych z rdzeniem styropianowym lub poliuretanowym w osłonie z blach stalowych lub kwasoodpornych,
 • komory chłodnicze posadowione na istniejącej posadzce,
 • komory mroźnicze - z izolowaną podłogą wyposażoną w zabezpieczający system grzewczy oraz zawór dekompresyjny,
 • szeroki asortyment drzwi chłodniczych i mroźniczych własnej produkcji z kompletem zamków i zawiasów FERMOD lub MTH,
 • kurtyny pasowe z folii mrozoodpornej.
 • Komory chłodnicze - projektowanie, montaż i serwis Tarpom

  Tarpom, jako specjaliści od kompleksowego wyposażania sklepów, zajmują się nie tylko projektowaniem i produkcją komór chłodniczych, ale również ich montażem oraz serwisowaniem. Dostarczane przez nas komory chłodnicze podlegają serwisom gwarancyjnym i pogwarancyjnym, podejmujemy się również przeglądów technicznych urządzeń znajdujących się w najróżniejszych przestrzeniach, dzięki czemu na czas zapobiegamy ich usterkom lub awariom mogącym unieruchomić biznes i spowodować poważne straty materialne wynikające z nadpsucia się przechowywanej wewnątrz uszkodzonej komory chłodniczej żywności. Oferowane przez nas komory chłodnicze spełniają standardy wymagane tak przez Państwową Inspekcję Sanitarną, jak i Polską Izbę Handlu.
  Zakres usług

 • projektowanie i doradztwo techniczne
 • dostawy i montaż
 • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
 • pełna dokumentacja z certyfikatem CE
 • spełnienie wymogów Sanepidu i PIH-u
 • Realizacje


  Zobacz także: regały alkoholowe, regały prasowe, regały piekarnicze, regały na warzywa i owoce, lady sprzedażowe, boksy kasowe, bramki wejściowe do sklepu, meble chłodnicze, koszyki i wózki sklepowe, regały przyścienne, chłodnictwo przemysłowe, drzwi chłodnicze, oświetlenie do sklepu spożywczego, usługi metaloplastyczne.