W związku z RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych) przygotowaliśmy informację dotyczące przetwarzania danych osobowych w naszej firmie. Dowiedz się więcej o RODO.

x
Tarpom | Kompleksowe wyposażenie sklepów

Drzwi chłodnicze i mroźnicze

TARPOM S.A. produkuje nowoczesne i solidne drzwi chłodnicze i mroźnicze, które mają głównie zastosowanie w przemyśle spożywczym. Realizujemy inwestycje na terenie zakładów przetwórczych, magazynów hurtowych oraz w placówkach handlowych.

Drzwi chłodnicze dostępne są w wielu wersjach. W zależności od mechanizmu zamykania wykonujemy drzwi zawiasowe oraz drzwi przesuwane. Przy składaniu zamówienia oferujemy profesjonalne usługi doradcze, abyś mógł wybrać projekt najlepiej dopasowany do warunków Twojego obiektu.

Dbamy o jakość naszych drzwi chłodniczych

Nasze wieloletnie doświadczenie — jesteśmy już na rynku 20 lat — pozwala nam zaopatrywać naszych klientów w drzwi chłodnicze i mroźnicze, spełniające wyśrubowane normy jakości. Zależy nam nie tylko na tym, by oferować wysokiej jakości usługi, ale też na tym, by proponowane produkty były skrojone do potrzeb i oczekiwań klientów.

TARPOM to pewna firma, niezależnie od tego, czy zamawiasz drzwi przesuwne, czy drzwi mroźnicze zawiasowe, staramy się maksymalnie skrócić czas oczekiwania na produkty i ich montażu. Z reguły ten okres trwa od 1 do 7 dni, w zależności od wielkości zlecenia i obiektu.

Charakterystyka drzwi:

  • rdzeń z piany poliuretanowej w osnowie z blachy stalowej: powlekanej (RAL 9010,9002), nierdzewnej, kwasoodpornej
  • uszczelka silikonowa
  • ościeżnica z blachy profilowanej
  • zamek i zawiasy firmy FERMOD lub MTH
  • 12 miesięcy gwarancji
  • spełnienie wymogów Sanepidu i PIH-u

Wymiary drzwi

Rodzaj drzwi Wymiary WYS./SZER./GR. [mm]
CHŁODNICZE (zawiasowe) 2000 x 800/900/1000 x 65
MROŹNICZE (zawiasowe) 2000 x 800/900/1000 x 80
PRZESUWNE 2200 x 1500 x 65/80

Masz jakiekolwiek pytania na temat drzwi chłodniczych? Chcesz, by doradzić Ci w wyborze? Skontaktuj się z nami. Służymy naszym klientom fachową poradą.

 
Realizacje:
1 · 2 · 3 ·