Wyposażenie sklepów cukierniczych

Sklepy cukiernicze i piekarnie z pewnością mają inne wymagania dotyczące wyposażenia niż sklepy ogólnospożywcze. Aranżacja takich sklepów najczęściej polega na zastosowaniu regałów na pieczywo znajdujących się za ladą sprzedażową oraz chłodnicze witryny cukiernicze prezentujące w uporządkowany sposób wszelkie wyroby cukierni. Wyposażenie sklepów cukierniczych i piekarni jest dedykowane nie tylko cukierniom i piekarniom, ale także sklepom wielkopowierzchniowym i mniejszym sklepom ogólnospożywczym, w których prowadzona jest sprzedaż pieczywa i wyrobów cukierniczych.

Meble dla sklepu cukierniczego i piekarni

W ofercie firmy TARPOM S.A. znajdują się regały piekarnicze, które wraz z dedykowanymi półkami i koszami na pieczywo idealnie sprawdzą się przy sprzedaży wyrobów piekarniczych w każdym rodzaju sklepu. Regały mogą służyć ekspediontom obsługującym klientów w tradycyjnej piekarni i cukierni, jak i moga być ogólnodostepne w sklepie samoobsługowym. W zależności od dostępnego miejsca i ilości oferowanego towaru możliwe jest tworzenie bardziej rozbudowanych systemów, co ułatwia modułowa budowa naszych mebli sklepowych. Regały mogą być wyposażone w półki drewniane proste lub kołyskowe. Dedykowane regałom kosze wiklinowe ułatwią przechowywanie większej ilości wyrobów - bułek, chlebów, bagietek, rogali itp. Regały na pieczywo posiadają wiele dodatkowych elementów wyposażenia jak np. półki na okruchy, podświetlenie czy listwy cenowe.

Wyposażenie sklepów piekarniczo-cukierniczych w meble chłodnicze

W sklepach gdzie prowadzona jest także sprzedaż wyrobów cukierniczych, ciast, tortów i innych słodkości dobrym pomysłem będzie zastosowanie mebli takich jak chłodnicze witryny cukiernicze. Są to meble utrzymujące odpowiednia temperaturę wyrobów i w sposób wygodny prezentują towary klientom. Wyposażenie sklepów piekarniczo-cukierniczych w witryny posiadające modułową budowę znacznie ułatwia aranżację sklepów o dowolnej powierzchni. Posiadają trzy poziomy półek do ekspozycji towaru. Wyposażone są w podświetlenie dla jeszcze lepszego zaprezentowania produktów. W ofercie Tarpom dostępne jest najwyższej jakości wyposażenie sklepów piekarniczo-cukierniczych - jak przy jego pomocy doskonale zaaranżować powierzchnię handlową?

Wyposażenie cukierni-piekarni i jej aranżacja

Wyposażenie cukierni-piekarni to już połowa sukcesu w zakresie przygotowywania powierzchni handlowej jednak, żeby przyniosło ono zysk niezbędnym będzie jego właściwe ulokowanie w sklepie. Aranżacja cukierni lub piekarni wymaga dokładnego rozplanowania grup produktów, które będą w niej sprzedawane - ten krok jednak zapewne masz już za sobą, ponieważ wybierając wyposażenie cukierni-piekarni zapewne uwzględnioną została przez Ciebie konieczność oddzielenia słodkich przekąsek od codziennego pieczywa lub świeżych bułek. Wyposażenie piekarni-cukierni występuje w ofercie Trapom w wariancie przyściennym a także wolnostojącym - w zależności od charakteru przestrzeni rekomendujemy następujące rozwiązania:
  • do niewielkich sklepów samoobsługowych wykorzystanie mebli przyściennych, które nie tylko pozwolą zaoszczędzić przestrzeń ale również umożliwią klientom swobodny dostęp do oferowanych produktów;
  • do supermarketów zastosowanie kombinacji mebli wolnostojących z przyściennymi - te pierwsze z powodzeniem mogą zostać wykorzystane do ekspozycji bułek i niewielkich wyrobów cukierniczych podczas gdy drugie pozwolą na ekspozycję większego rozmiarowo pieczywa takiego jak bochenki chleba czy też bagietek;
  • w cukierniach regały umieszczone pod ścianą umożliwią prezentację ciasteczek maślanych i wyrobów wymagających niskich temperatur przechowywania, podczas gdy wolnostojące, przeszklone witryny chłodnicze fenomenalnie spiszą się w przypadku ekspozycji ciast i tortów.

Wyposażenie sklepu cukierniczego z Tarpom

Wyposażenie sklepu cukierniczego musi być przystosowane zarówno do dostępnej przestrzeni handlowej, jak do potrzeb jej obsługi i klientów, bez których nawet oferująca nawet najsmaczniejsze wyroby cukiernia lub piekarnia nie ma szans na przetrwanie. W Tarpom zdajemy sobie sprawę z tego, że dobrze zorganizowana przestrzeń handlowa jest bardzo komplementarnym zagadnieniem wymagającym przywiązania uwagi do nawet najmniejszych detali. Właśnie z tego powodu oferowane przez nas wyposażenie sklepu cukierniczego dostępne jest w wielu wariantach dopasowanych do potrzeb najróżniejszych placówek. Wieloletnie doświadczenie i wyzwania, z których, wspólnie z naszymi Klientami, wychodzimy obronną ręką sprawiają, że nasza oferta przystosowana jest do przestrzeni nawet najbardziej wymagających - zapraszamy do kontaktu w przypadku jakichkolwiek trudności w zakresie aranżacji cukierni lub piekarni!