Używane lady chłodnicze

Lady chłodnicze producenta Tarpom

Lady chłodnicze w sklepach wykorzystywane są do przechowywania produktów wymagających znacznie niższej temperatury otoczenia dla zachowania świeżości. Praktycznie wszystko, co przechowujemy w domu w swojej lodówce, w sklepie również powinno być w określonych warunkach, gdzie temperatura utrzymywana jest w okolicach 5-10°C. Najczęściej w tego typu urządzeniach przechowywane są wyroby mięsne, garmażeryjne oraz nabiał. W zależności od grupy produktów wykorzystywane do ich ekspozycji lady chłodnicze powinny spełniać określone wymagania - podczas gdy nabiał (w postaci serów, jogurtów) może być prezentowany w neutralnych, używanych lodówkach sklepowych, mięso oraz produkty garmażeryjne sprzedawane na wagę muszą być przechowywane przy wykorzystaniu przystosowanych do tego celu lad chłodniczych. Oferowane przez Tarpom lady chłodnicze charakteryzują się wytrzymałą konstrukcją i szerokim zakresem funkcjonalności umożliwiającym tak wydajną ekspozycję, jak i wygodę użytkowania.

Lodówki sklepowe używane do sklepów osiedlowych i supermarketów

W meblach chłodniczych przechowywane są także napoje i piwo. Służą temu jednak nie lady chłodnicze, a witryny chłodnicze sklepowe zamykane drzwiami rozwieranymi lub przesuwnymi. Witryny chłodnicze sklepowe występować mogą pod postacią naprawdę rozległych i pojemnych regałów lub mniejszych lodówek sklepowych. Dostępne w ofercie Tarpom lodówki sklepowe używane to wysokiej jakości, w pełni sprawny sprzęt chłodniczy, który doskonale spisze się zarówno w wielkopowierzchniowych marketach, jak i osiedlowych sklepach ogólnospożywczych. Wytrzymałość konstrukcyjna, półki o regulowanej wysokości oraz wydajny system oświetleniowy sprawia, że oferowane przez Tarpom lodówki sklepowe używane umożliwiają wydajną ekspozycję napojów w puszkach a także butelkach o różnej wysokości.

Witryny chłodnicze sklepowe na Twoją kieszeń

Urządzenia chłodnicze jak lady mogą okazać się sporym wydatkiem dla sklepów, dlatego można skorzystać z rynku wtórnego i zakupić używane lady chłodnicze, które są regenerowane od podstaw w naszej firmie. Posiadamy na stanie używane witryny chłodnicze sklepowe, lodówki sklepowe używane oraz lady chłodnicze. Są one w bardzo dobrym stanie w związku z czym stanowią skuteczne i wydajne rozwiązanie na samym początku pozwalając zminimalizować wysokość inwestycji w wyposażenie sklepowe. Oferowane przez Tarpom używane lady chłodnicze charakteryzują się wydajną pracą i pełną sprawnością. Znajdujący się w naszej ofercie używany sprzęt chłodniczy poddawany jest renowacji oraz serwisowi prowadzonemu przez wyspecjalizowaną kadrę, w związku z czym dajemy gwarancję na jego bezawaryjność.

Tarpom — używane lady chłodnicze sklepowe

Dostarczamy sprzęt w dobrym stanie technicznym, gotowy do użytkowania. W ramach oferty prezentujemy nowoczesne lady chłodnicze, witryny chłodnicze sklepowe oraz lodówki sklepowe używane. Używane lady chłodnicze dostępne w ofercie Tarpom w powierzchnię ekspozycyjną wykonaną z blachy nierdzewnej oraz nie ulegający korodowaniu blat roboczy dynamiczny system chłodzenia a także funkcję elektrycznego odmrażania. Ponadto używane lady chłodnicze wyposażone są w oświetlenie pozwalające na wydobycie z oferowanych produktów najlepsze walory. Funkcjonalny i stylowy design cechujący nasze używane lady chłodnicze pozwala na zastosowanie ich w różnych przestrzeniach handlowych - od niewielkich sklepów osiedlowych po wielkopowierzchniowe supermarkety.

Używany sprzęt chłodniczy - kompleksowe wyposażenie sklepów

Sklepy ogólnospożywcze i mięsne, cukiernie, piekarnie to przestrzenie, których funkcjonowanie bez urządzeń chłodniczych jest niemożliwe. Oferowany przez Tarpom używany sprzęt chłodniczy przystosowany jest do potrzeb każdej z nich - wydajny, estetyczny i funkcjonalny. Wybierając używany sprzęt chłodniczy dostępny w naszej ofercie zyskują Państwo nie tylko atrakcyjną cenowo ofertę ale również gwarancję jego sprawności.
Całość oferty znajdziesz na stronie: meble chłodnicze używane.