Meble do sklepu z pieczywem

Sprzedaż wyrobów piekarniczych wymaga zastosowania dedykowanych regałów z koszami. Oferowane przez TARPOM S.A. meble piekarnicze są stosowane w sklepach samoobsługowych, ogólnospożywczych, jak i w piekarniach czy cukierniach. Oferujemy modułowe meble do sklepu z pieczywem, które świetnie sprawdzą się przy aranżacji stoisk z pieczywem w sklepach wielkopowierzchniowych, jak i mniejszych sklepach o ograniczonej ofercie.

Wyposażenie sklepu z pieczywem - regały do piekarni Tarpom

Niemożliwym jest wyposażenie sklepu z pieczywem nie korzystając z funkcjonalności, które do zaoferowania mają regały do piekarni. Charakteryzujące się ergonomiczną konstrukcją, estetycznym wykonaniem oraz doskonałym wyglądem regały do piekarni nie tylko pozwalają na wydajną ekspozycję dostępnych artykułów ale przysługują się również aranżacji przestrzeni handlowej. Dostępne w ofercie Tarpom wyposażenie sklepu z pieczywem charakteryzuje się obecnością wielu akcesoriów umożliwiających właściwe wyeksponowanie odpowiednich grup produktów - od słodkich, maślanych bułeczek i rogali po bochenki chleba lub bagietki.

Elementy wyposażenia mebli piekarniczych

Meble do sklepu z pieczywem posiadają różne elementy wyposażenia w zależności od modelu. Wykonane są one z płyty meblowej i posiadają rzędy półek przystosowanych do użycia koszy na pieczywo. Oferowane przez Tarpom meble do sklepu z pieczywem posiadają wygodne, wysuwane tace na okruchy umożliwiające zachowanie czystości w znajdujących się na ekspozycji produktach a także swobodne oczyszczenie mebli podczas porannej wymiany oferty. Regały do piekarni produkcji Tarpom mają zamknięcia w postaci drzwi szklanych przesuwnych lub klap z plexy, co skutecznie chroni je przed osiadaniem brudu. Zdecydowanie ma to przełożenie na zachowanie higieny a, w efekcie, przyczynia się do budowania pozytywnych skojarzeń u klientów. Półki na pieczywo przeznaczone do jego ekspozycji występują w formie prostej, a także kołyskowej - wyposażone w nie regały do piekarni zyskują dzięki temu ergonomiczność konstrukcji i chronią umieszczone na nich artykuły przed upadkiem na ziemię.

Modyfikuj i dopasowuj meble do swojej piekarni lub cukierni

Meble piekarnicze są uniwersalne i pozwalają na dowolną modyfikację. Przykładowo można dowolnie łączyć ze sobą moduły, aby uzyskać odpowiednią długość regału, lub możliwe jest zamontowanie dodatkowych półek. Dzięki temu oferowane przez nas wyposażenie sklepów piekarniczych może zostać dopasowane do potrzeb konkretnych przestrzeni handlowych - od osiedlowych piekarni po wielkopowierzchniowe supermarkety. Dodatkowym atutem, który posiadają proponowane przez nas meble do piekarni-cukierni jest możliwość zastosowania dodatkowego podświetlenia półek celem zwiększenia skuteczności ekspozycji. Nowoczesny design i przystosowana do potrzeb klientów konstrukcja cechujące nasze meble piekarnicze sprawia, że te nie tylko fenomenalnie się prezentują ale również są bardzo efektywnym rozwiązaniem w zakresie ekspozycji wyrobów piekarniczych.

Wyposażenie sklepów piekarniczych ze specjalistami Tarpom

Tarpom jest firmą posiadającą wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu do przestrzeni handlowych niezbędnego wyposażenia. Oferowane przez nas wyposażenie sklepów piekarniczych to asortyment, którego funkcjonalność i skuteczność są wynikiem wieloletniego poszukiwania niezawodnych rozwiązań a także poznawania oczekiwań klientów względem przestrzeni handlowych. Zdając sobie sprawę z tego, że każda przestrzeń stawia przed handlowcami inne wymagania dostosowaliśmy dostępne w naszej ofercie wyposażenie sklepów piekarniczych tak, by odpowiadało ono na potrzeby każdego sklepu. Zapoznaj się z naszą ofertą, w której dostępne są zarówno meble do piekarni-cukierni, jak i niezbędne wyposażenie sklepów cukierniczych. Interesuje Cię wyposażenie sklepów piekarniczych?

Przejrzyj całą naszą ofertę: regały piekarnicze.