W związku z RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych) przygotowaliśmy informację dotyczące przetwarzania danych osobowych w naszej firmie. Dowiedz się więcej o RODO.

x
Tarpom | Kompleksowe wyposażenie sklepów

Meble i regały sklepowe Tarpom

Meble sklepowe firmy TARPOM S.A. to klasyczna linia produktów przeznaczona do kompleksowej aranżacji przestrzeni handlowej. Specjalistyczne regały sklepowe projektujemy w systemie modułowym, dzięki czemu z łatwością można zagospodarować przestrzeń stoiska lub większego sklepu. Mając świadomość, że właściwa ekspozycja towaru jest dziś elementem strategii sprzedażowej, zaprojektowaliśmy regały sklepowe dostosowane do potrzeb danej branży.

W naszym asortymencie znajdą Państwo klasyczne i praktyczne projekty regałów do saloników prasowych, a także funkcjonalne rozwiązania dla stoisk warzywnych, alkoholowych oraz piekarniczych. Cechą mebli sklepowych TARPOM jest tradycyjne wzornictwo w nowoczesnej odsłonie, nawiązujące do eleganckich aranżacji domów handlowych z początku XX wieku. Dodatkowe elementy, takie jak lustra czy podświetlane panele umożliwiają efektowną prezentację produktów.

Jak działamy

Nasze usługi wykonujemy na najwyższym poziomie, uwzględniając potrzeby i oczekiwania Klienta na każdym etapie naszej pracy. Ścisłą współpracę rozpoczynamy już w momencie budowy lub remontu sklepu, dzięki czemu możemy wybrać dla Państwa najlepszą ofertę oraz zoptymalizować koszty związane z realizacja zamówienia, m.in przez zaplanowanie rozmieszczenia kanałów ociekowych, gniazd elektrycznych podłączenia wody, itp.

Wszystkie urządzenia oraz systemy meblowe dostarczamy i instalujemy we wskazanej przez Klienta placówce handlowej na terenie Polski. Staramy się maksymalnie skrócić czas realizacji zamówienia oraz okres trwania prac montażowych, który wynosi z reguły od 1 do 7 dni, w zależności od wielkości placówki.

 Nasza firma oferuje szeroki wachlarz produktów oraz usług dla branży handlowej. Nad każdym zleceniem pracuje zespół doświadczonych projektantów, których zadaniem jest stworzenie funkcjonalnej i atrakcyjnej aranżacji przestrzeni sprzedażowej. Nowoczesna technologia produkcji gwarantuje trwałość naszych produktów, które cieszą się dobrą opinią zarówno wśród właścicieli dużych sieci handlowych, jak i mniejszych sklepów w kraju i za granicą.

Galeria:
1 · 2 ·