Tarpom | Kompleksowe wyposażenie sklepów

Kontakt

TARPOM S.A. - Kompleksowe wyposażenie sklepów

Centrala firmy:

ul. Tarnowska 79a, 33-112 TARNOWIEC
NIP: 993-02-13-404 | Regon: 851791238

tel.+ 48 14 626 88 01
fax: + 48 14 626 88 02
handel@tarpom.com.pl
Czynne: pn-pt 7.00-15.00

Serwis chłodniczy:

608 007 913 lub 804 111 913


Filia Krosno:

38-400 Krosno, ul. Pużaka 18
tel./fax. +48 13 42 22 400
lukasz.delimata@tarpom.com.pl
Czynne: pn-pt 7.00-15.00

Biuro Regionalne Bielsko-Biała:

Jerzy Brzuska, Przedstawiciel
tel.: 728 54 18 34 | jerzy.brzuska@tarpom.com.pl

 


Adam Śmiechowski, Prezes
tel. + 48 14 626 88 01 | adam.smiechowski@tarpom.com.pl

Renata Ligęza, Dyrektor ds. handlowych i marketingu
tel. + 48 14 626 88 01 | renata.ligeza@tarpom.com.pl

Dział handlowy
tel. + 48 14 626 89 00

Piotr Furtak, Handlowiec
tel. 797 002 803 | piotr.furtak@tarpom.com.pl

Kazimierz Bezak, Handlowiec
tel. 604 790 433 | kazimierz.bezak@tarpom.com.pl

Andrzej Mazur, Handlowiec
tel. 797 002 815 | andrzej.mazur@tarpom.com.pl

Filip Pytka, Handlowiec
tel. 662 066 541 | filip.pytka@tarpom.com.pl

Paweł Obal, Kierownik nowych uruchomień
tel. + 48 14 626 88 01 | produkcja@tarpom.com.pl

Stanisław Laskowski, Księgowość
tel. + 48 14 626 88 01 | ksiegowosc@tarpom.com.pl

Zbigniew Uliasz, Kierownik remontów i usług
tel. 600 329 608, +48 14 626 88 01 | serwis@tarpom.com.pl

Włodzimierz Pomorski, Specjalistyczne oświetlenie obiektów handlowych
tel. 604 790 413, +48 14 626 88 01 | serwis@tarpom.com.pl

Łukasz Delimata, Kierownik grupy chłodniczej
tel. 608 007 911, +48 13 422 24 00 | lukasz.delimata@tarpom.com.pl