Systemy wejściowe

Systemy prowadzenia klienta w sklepach i marketach pozwala na uporządkowanie przepływu osób. System bramek wejściowych i balustrad pozwala także w szybkim zorientowaniu się co do prawidłowego kierunku prowadzącego do wejścia i wyjścia. W ofercie firmy TARPOM S.A. znajdują się kompletne systemy prowadzenia klientów w sklepach jak kołowroty wejściowe z bramką wjazdową na wózki, bramki przykasowe, wejściowe bramki sklepowe starowane mechanicznie lub elektronicznie na fotokomórkę umożliwiające przejście tylko w jednym kierunku. Systemy uzupełniają słupki i balustrady sklepowe do prowadzenia lub odgradzania stref, np. na wózki sklepowe.

Oferujemy kompletne systemy prowadzenia Klienta - przeznaczone do użytkowania wyłącznie w pomieszczeniach zamkniętych z utwardzoną powierzchnią. Konstrukcja wykonana ze stali oraz pokryta warstwą chromowo - niklową.

Nasza oferta obejmuje

Bramki sklepowe mechaniczne

Dostępne w wersji lewej lub prawej, pozwalają na przejście tylko w jednym kierunku. Zamontowana sprężyna powoduje automatyczny powrót ramienia do pozycji wyjściowej.

Bramki sklepowe elektroniczne

Dostępne w wersji lewej lub prawej, sterowane fotokomórką.

Bramki przykasowe

Montowane do boksów kasowych, regulują przepływ osób w strefie kasy.

Kołowrót z bramką wjazdową

Kołowrót (statyw oraz młynek) występuje w wersji lewej lub prawej, posiada system "antypaniki". Bramka wjazdowa montowana w pobliżu kołowrotka lub bramki wejściowej. Elementy języków bramki wjazdowej wykonane z PCV.

Słupki i balustrady sklepowe

Realizacje