W związku z RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych) przygotowaliśmy informację dotyczące przetwarzania danych osobowych w naszej firmie. Dowiedz się więcej o RODO.

x
Tarpom | Kompleksowe wyposażenie sklepów

Meble i regały sklepowe Tarpom

Meble sklepowe firmy TARPOM S.A. to klasyczna linia produktów przeznaczona do kompleksowej aranżacji przestrzeni handlowej. Skaładają się na nią róznego typu regały, gondole, stoiska sklepowe, meble chłodnicze, witryny, lady sprzedazowe, boksy kasowe i wiele innych. Specjalistyczne regały sklepowe projektujemy w systemie modułowym, dzięki czemu z łatwością można zagospodarować przestrzeń stoiska lub większego sklepu. Mając świadomość, że właściwa ekspozycja towaru jest dziś elementem strategii sprzedażowej, zaprojektowaliśmy regały sklepowe dostosowane do potrzeb danej branży.

W naszym asortymencie znajdą Państwo klasyczne i praktyczne projekty regałów do saloników prasowych, a także funkcjonalne rozwiązania dla stoisk warzywnych, alkoholowych oraz piekarniczych. Cechą mebli sklepowych TARPOM jest tradycyjne wzornictwo w nowoczesnej odsłonie, nawiązujące do eleganckich aranżacji domów handlowych z początku XX wieku. Dodatkowe elementy, takie jak lustra czy podświetlane panele umożliwiają efektowną prezentację produktów.

Jak działamy

Nasze usługi wykonujemy na najwyższym poziomie, uwzględniając potrzeby i oczekiwania Klienta na każdym etapie naszej pracy. Ścisłą współpracę rozpoczynamy już w momencie budowy lub remontu sklepu, dzięki czemu możemy wybrać dla Państwa najlepszą ofertę oraz zoptymalizować koszty związane z realizacja zamówienia, m.in przez zaplanowanie rozmieszczenia kanałów ociekowych, gniazd elektrycznych podłączenia wody, itp.

Wszystkie urządzenia oraz systemy meblowe dostarczamy i instalujemy we wskazanej przez Klienta placówce handlowej na terenie Polski. Staramy się maksymalnie skrócić czas realizacji zamówienia oraz okres trwania prac montażowych, który wynosi z reguły od 1 do 7 dni, w zależności od wielkości placówki.

 Nasza firma oferuje szeroki wachlarz produktów oraz usług dla branży handlowej. Nad każdym zleceniem pracuje zespół doświadczonych projektantów, których zadaniem jest stworzenie funkcjonalnej i atrakcyjnej aranżacji przestrzeni sprzedażowej. Nowoczesna technologia produkcji gwarantuje trwałość naszych produktów, które cieszą się dobrą opinią zarówno wśród właścicieli dużych sieci handlowych, jak i mniejszych sklepów w kraju i za granicą.

Galeria:
1 · 2 ·