Regały chłodnicze do sklepów

Regały sklepowe muszą pełnić kilka funkcji. Pierwszą i najważniejszą jest właściwa ekspozycja towaru wraz z ich cenami. Regały te powinny być łatwo dostępne, tak aby wybór produktów w sklepie przez klientów był łatwy i intuicyjny. Regał taki powinien być też wygodny w obsłudze przez personel sklepu. Wykładanie nowego towaru, zmiany cen, aktualizowanie oferty nie powinno zabierać zbyt wiele czasu. Dlatego przy wyborze dokładnie należy zapoznać się z parametrami regałów jak głębokość i szerokość półek, listwy cenowe, odpowiednie oświetlenie itd. W przypadku niektórych produktów konieczne będzie wykorzystanie regałów, które zachowują odpowiednio niską temperaturę towaru - czyli regałów chłodniczych. Wówczas funkcja chłodzenia będzie koniecznością, aby zachować świeżość takich towarów jak sery, wędliny, nabiał, mięso, ryby, jogurty, wyroby garmażeryjne, cukiernicze itd.

Charakterystyka otwartych regałów chłodniczych Tarpom

Urządzenia gastronomiczne firmy Tarpom jak chłodnicze regały cechują się wysokim poziomem komfortu użytkowania jak i wysoka jakością wykonania. W standardowym wyposażeniu dostępne jest chłodzenie dynamiczne, które pozwala na równomierne chłodzenie wnętrza regału. W dodatku urządzenia posiadają podwójną kurtynę powietrzną, która zatrzymuje chłodne powietrze wewnątrz regału i znacznie ogranicza napływ ciepłego powietrza do wnętrza. Dzięki temu regały chłodnicze są bardziej energooszczędne i skuteczne, a chłód nie przeszkadza klientom sklepu. Regał chłodniczy wyposażony jest w roletę ręczną zasuwaną na noc aby utrzymywać odpowiednią temperaturę towarów przy mniejszym zużyciu energii. Naturalne odmrażanie ułatwia eksploatację sprzętu gdyż nie wymaga przeprowadzania dodatkowych zabiegów obsługowych. Nasze szafy chłodnicze i regały wyposażone są także w odbojniki PCV chroniące przed uderzeniem wózkami, oświetlenie, listwy cenowe, 4 rzędy półek. W dodatkowym wyposażeniu można zamówić boki przeszklone, dodatkowa półkę, dodatkowe podświetlenie, drewniane odbojniki czy boki z lustrem.

Poza wysoka funkcjonalnością istotna jest także estetyka wykonania mebli. Wszystkie meble chłodnicze w naszej ofercie odznaczają się wysoką estetyką wykonania, dzięki czemu można jest stosować w sklepach tradycyjnych, jak i sklepach z towarem premium, gdzie wygląd i prezencja ma bardzo duże znaczenie. Nasz regał chłodniczy dobrze będzie prezentował się w skalpach o wykończeniu nowoczesnym oraz klasycznym. Oferujemy kilka modeli regałów, witryn, szaf i lad. Posiadamy kompletne wyposażenie sklepów, dlatego możemy wyposażyć każdy sklep bez względu na jego stylistykę i rodzaj sprzedawanego towaru.

Pozostałe meble chłodnicze

W ofercie naszej firmy znajdziesz także inne meble chłodnicze i przykłady urządzeń chłodniczych do sklepu jak szafy chłodnicze czy szafy mroźnicze, lady chłodnicze, witryny sałatkowe, chłodnicze witryny cukiernicze.